| Gudei_Cosmin_1995 a întrebat:

Salut, TPU, am o problema destul de mare
DECI: Cat de curand am cumpărat un microfon ( De precizat este ca am laptop, win. 7). Bun, l-am bagat in laptop si pur si simplu nu-l recunoaste, il recunoaste doar pe cel original de la laptop.
Ok, am zis ca e din cauza microfonul dar am achizitionat si niste casti cu microfon destul de bune, le-am bagat si pe el si tot asta s-a intamplat nu le recunoaste, acum intrebarea mea este ce as putea face in legatura cu asta? FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Salut!,

Incearca sa faci niste update-uri si sa instalezi driver-ele, si eu am avut aceeasi problema cu un HDMI, dar dupa ce am instalat drivere, updates etc a mers.

1 răspuns: