| JordanDeRomania a întrebat:

happy
Am o problema...nu mai pot sa intru pe WiFi de pe laptop, I-mi arata liniile de WiFi si in X rosu pe ele. Ce as putea sa fac?
Am Windows 7 ultimate

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Vezi sa nu fie dezactivat de pe vreun buton sau vreo functie, sa nu fie dat disabled placii de retele. Incearca sa reinstalezi driverul de la wireless. Daca niciuna nu merge, ori nu ai retele in apropiere ori ar putea fi sanse sa nu-ti mai functioneze.

| JordanDeRomania explică (pentru CM7YRE):

Mersi, m-am uitat mai bine si butonul de la wireless de la laptop era oprit -_- laughing mersi oricum pentru ajutor happy

1 răspuns: