| Stefan123x a întrebat:

ar duce o sursa de 450W un i3 4340 si o placa video 750ti?
Plus, ar putea tine PUBG-ul in 6- fps pe low/medium?

Răspuns Câştigător
| EusebiuPWN a răspuns:

Conteaza foarte mult ce brand e sursa. Pentru ca poate fi o sursa no name, o asa zisa pocnitoare si te poti expune anumitor riscuri. Dar da, 450 de w sunt mai mult decat suficienti pentru configuratia ta. Poti sa folosesti setarile din video-ul asta pentru un numar de fps-uri cat mai mare. Conteaza foartemult si ec rezolutie are monitorul tau. Daca e full hd, ar trebui sa ai fps-uri asemanatoare cu cel din video, daca e mai mic de full hd o sa ai mai multe fps-uri. happy

| Stefan123x explică (pentru EusebiuPWN):

Ok, deci imi sugerezi sa nu iau o sursa noname, si chiar la una dinaceia ma gandeam, desigur sunt mai ieftine. Mersi mult de tot.