| c0pil1n a întrebat:

Din ce cauza unitatea se aude ok si dintr-o data incepe sa scoata un zgomot (parca se forteaza) si tot sacadeaza fie ca ma uit la un video pe youtube sau ca joc un joc, si o tine asa pana isi revine si nu mai suna apoi merge perfect.
Face chestia asta din 3 in 3 minute si nu stiu din ce cauza se intampla asta! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Daqqer a răspuns:

Probabil iti trebuie un cooler mai bun pentru procesor.

Alt motiv ar fi supraincalzirea procesorului sau a altor parti componente ale pc-ului tau.

Funda? big grin

| c0pil1n explică (pentru Daqqer):

Si dupa ce stiu ca e mai bun un cooler ca altul? cam cat costa unul bun? Si orice cooler pot sa pun la unitate sau sunt anumite marci?

1 răspuns: