| Loadteg a întrebat:

In seara asta vin si eu cu o problema. As dori sa imi formatez/resetez/sterg absolut tot ce exista pe hard-diskul(HDD-ul) meu. Vreau sa sterg absolut orice ca si cum ar fi nou luat abia din fabrica, stie cineva o optiune? Nu imi spuneti cum sunt fazele cand schimb windows-ul ca am mai incercat si nu merge.

3 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Mai mult decat sa-i reformatezi windows-ul nu ai ce sa-i faci.

| Loadteg explică (pentru Ineys):

Dar daca as instalat un windows mai vechi, oare odata cu schimbarea asta s-ar sterge tot din el? Un windows mai vechi spre ex. xp sp2, sp1.

| Ineys a răspuns (pentru Loadteg):

Da, orice windows ai instala, hardul se sterge complet.