| Georgian2078 a întrebat:

Ce as putea sa fac daca porturile sata nu imi mai citesc hard diskul si imi citeste doar ssd ul? Am avut o problema cu windowsul si l-am reinstalat si dupa nu mi-a mai aparut hard diskul si acum tot nu vrea sa imi apara am incercat sa schimb si portul si cablul dar tot nu merge

3 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Intra in create&format hard disk partitions si vezi daca il vede acolo. Dai delete volume, new volume si formatare.

| Georgian2078 explică (pentru UserRo10):

Nu-l vede nici acolo imi vede doar ssd ul

| Georgian2078 explică (pentru UserRo10):

Am incercat sa pun hard diskul in portul unde am ssd ul dar tot nu vrea sa mi-l citeasca