| Mmaannuu11 a întrebat:

Stiti un joc battle royal ca pubg sau fortnite pe 32 bit? Am windows 7 si nu stiu de ce daca imi pun pe 64 bit nu am sunet, nu cred ca am driverele. Imi arata la speakers totul bun si ca driverele sunt instalate corect dar nu imi merge sunetul si nu e de la mufa de la casti sau de la casti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DoooarEuuu a răspuns:

Apasa in dreapta jos pe speaker (clic dreapta) apoi dai "sounds" apoi dai payback. apoi dai dezactivare la toate de la payback si activezi doar speaker. si o sa iti mearga sunetul ( daca vrei mai multe detalii da-mi mesaj pe discord WijaW#8800

| Mmaannuu11 explică (pentru DoooarEuuu):

Mersi mult si sper sa mearga acum am dat back up si am sa il instalez din nou inca mai am usb ul. mersi

| DoooarEuuu a răspuns (pentru Mmaannuu11):

A mers man?

| Mmaannuu11 explică (pentru DoooarEuuu):

Nu am mai incercat dar daca vrei putem ține legătura