| Mmaannuu11 a întrebat:

Mi-am instalat windows 7 64 bit si am observat ca nu se aude dar imi zice ca driverele sunt instalate corect si merg corect. nu imi arata x ul ala la speakers si mi-am instalat ultimele drivere de la realtek dar tot nu se aude. Nu stiu ce sa ii fac. Nu am placa audio o am integrata in placa de baza dar am acasa o placa audio si as putea sa o pun. Dar as prefera fara placa audio. Deci totul ar functiona corect am bifat tot de la payback totul ar trebui sa functioneze corect dar nu se aude prin casti. Nu este de la casti. Mersi.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Reboteaza calculatorul de mai multe ori ( 3-4 ori ). Verifica din device manager daca exista conflict de resurse.