| Gabitu698 a întrebat:

va rog, cum pot fi mai popular pe Youtube? Adica sa am mai multi abonati, like si vizionari ca am un canal gabitu698? Uitati-va pe el, are o poza cu un dragon si spuneti-mi cu ce am gresit si cum pot deveni un youtuber mai bun va rog.

2 răspunsuri:
| VidaAdrian a răspuns:

Am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici:
https://www.udemy.com/......utubeusor/

| Cretu_Adrian-Ilie_2000 a răspuns:

Ai putea face live-uri zilnice