| catalin542000 a întrebat:

Vreau sa vand placa video care o am MSI nVIDIA geforce gt630 2gb ddr3 128 biti si vreau sa imi cumpar una de 2 gb ddr5 192 bity si ma gandeam daca exista asemenea placi video la pretul de 350 lei-400lei daca da va rog sa lasati un link nu conteaza ca este second hand sau nou eu vreau placa care am spus la pretul care l-am scris.

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu poti gasi placa video de 2gb 256biti la pretul ala, daca mai faci un mic efort poti lua asa ceva, merge absolut orice joc aparut pe ea in 1080p pe setari cel putin medii
http://olx.ro/......3HIcj.html

| JustinDaniel a răspuns:

Cumpara placa video GTX 600+ o sa fie bun pentru gaming. Plus gaseti pe PC garace sau pe ALTEX! Funda?