| FuuTonN a întrebat:

Ziua mea este pe 11 august si as vrea ca parintii mei sa imi cumpere un laptop in jur de 2000 lei sa nu fie nici prea prost sa fie destul de bun. Cum ii pot convinge sa-mi cumpere unul? La scoala invat destul de bine nu fac prostii prin curte sau prin casa sau la scoala ascult de ei, dar vad ca nimic nu merge va rog spuneti-mi cateva metode prin care as putea sa-i conving sa-mi cumpere un laptop! Multumesc!

5 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/......1gb-black/
acesta este foarte performant :)merge toate jocurile noi pe el

| Mihaela1964 a răspuns:

Mai...dar de bani nu-ti problema? Chiar ai nevoie de moftul ala? Poate ca asta e motivul principal de care trebuie sa te legi; ei poate ca sunt foarte multumiti de tine, dar 2000 de lei nu-i chiar o suma mica, mai ales cand muncesti pentru ea...

| SongokuJR a răspuns (pentru Mihaela1964):

Ai perfecta dreptate. Poate părinții sunt foarte mândri de el dar ar trebui sa pună problema si pe plan financiar.

| adry2001 a răspuns:

Are dreptate Mihaela1964. nu ti se pare ca e putin prea scump? deci mie chiar mi sa-r parea putin cam scump si daca ai deja calculator pentru ce-ti mi trebuie? si sa nu-mi spui ca un calculator il poti folosi doar acasa ca nu-l poti lua cu tine in excursii si din astea pentru ca in excursie mergi ca sa te relaxezi nu ca sa stai cu ochii in laptop.

| raspunsSAUintrebare a răspuns:

Fa surprize, adu note bune, fale pe plac... si un primul rind nu exista laptop de 2000 lei daca vrei unul bun ia-ti unul de vreo 9000 lei si chiar mai mult!