| Ally97Ally a întrebat:

Salutare. Am un laptop Hp Probook 4520s cu 4GB RAM, procesor Intel Core i3 2, 5 Ghz, Video Card ATI Mobility Radeon HD 6370 1GB. Vreau să îmi recomandați și mie niște jocuri care mai noi. M-am săturat de cele pe care le am. Am terminat NFS-urile până la SHIFT, Call of Duty 2, 3, 4, 5, 6, 7 și altele dar nu mai știu ce să iau. Dau fundă la cel mai bun răspuns.

4 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Iti dau eu toate jocurile super tari pe mess daca imi dai ID-ul
Am vreo 120 de jocuri shooter
Si vreo 40 de Jocuri cu masini belea si noi

| shoaie111 a răspuns (pentru ZeroBLADE):

Marcel.alexandru11

| andrymyrytz a răspuns:

Nfs undercover, nfs underground1 si 2, shift2, nfs hot pursuit, man hunt 1si2, gta 3, gta4, gta4 episode from liberty city, gta san andreas, mafia 1 si 2, burnout paradise, superstar v8, colin macre rally 2, 3, 4,2005,dirt1,dirt2,dirt3,driving simulator, hard truck simulator sunt mai multe, assasin cred 1 si2, far cry 1 si 2, cryssis 1 si 2, nfs carbon,nfs most wanted,nfs nitro, nfs the run cand o sa apara, fifa 08 pana la 12, sau PES 08 pana la 12,

| SlayeR541 a răspuns:

Daca iti plac jocurile gen race: Blur, Colin McRae DiRT 2.
Daca iti plac jocurile gen shooter: BioShock, BlackSite Area 51, F.E.A.R, Lost Planet Extreme Condition, Prey, Unreal Tournament, QUAKE 4, S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl, TimeShift, Far Cry 2.
Alte jocuri : Wheelman, Harry Potter and the Deathly Hallows(part1/2), Mafia 2. Sper ca te-am ajutat. Funda? big grin