| RemusȘiAtât a întrebat:

Am o problema. Deci,azi mi-am descarcat BeamNG Drive,gratis de pe un site,dupa ce s-a descarcat l-am instalat,si cand am dat sa intru in joc mi-a aparut o eroare, care continea si DX 11/10, din cate am inteles inseamna Direct X 11/10. Nu inteleg de ce imi arata eroarea aia,doar eu am Direct X 11, ajutati-ma va rog! Si inca ceva, as dori si specificatiile de sistem al jocului. Multumesc!

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu iti merge imaginea cel mai probabil.

| RemusȘiAtât explică (pentru LonelyLoner92):

Scz man, nu prea stiu multe, dar prin imagine, la ce te referi?