| David123321 a întrebat:

Salutare TPU, mi-am sters din greseala driverul placii video din windows 7 si acum imi spune ca utilizez un driver VGA standard. windowsul se blocheaza foarde des nu merg majoritatea jocurilor si aplicatiilor. am tot dezactivat si dezinstalat driverul vga, si am instalat driverul placii video, dar tot imi arata driverul vga ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| drg13 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci acum este si dai un format si sa instalezi din nou driverele

| David123321 explică (pentru drg13):

Cum?

| drg13 a răspuns (pentru David123321):

Pai ar trebui sa le aibe in windows sau le cauti tu pe net si le bagiwinking