| Cosmin3926 a întrebat:

Stiu ca pare ceva stupid dar totuși va rog să mă ajutați! Întrebările sunt :

1. Daca eu acum am 4gb(ram), dacă îmi cumpăr 8gb(ram), va merge pc-ul mai repede?

2. Daca am o placa video GTS 250, de îmi iau o placa video GTS 1050 Ti, va merge pc-ul mai repede?

Sper sa ma ajutați!

Răspuns Câştigător
| cornelmircea1980 a răspuns:

Da cu siguranta o sa mearag mai bine si va rula mai repede ca il inbunatatesti si iti sugerez sa iti cumperi si placa de retea de 1gb
funda te rog

| Cosmin3926 explică (pentru cornelmircea1980):

Nu o să iau placa de rețea dar totuși ia funda!

3 răspunsuri:
| AlecuAlex a răspuns:

Rami nu te ajuta prea mult dar placa acee va rupe iti garantez

| Suleiman a răspuns:

Te ajuta ambele mai ales pentru jocuri