| bmwpassion a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de ce nu imi merg codurile pe CS 1.6. Sa nu scrieti comentarii gen : Lasa-te de CS, Nu juca cs cu coduri, Esti praf, etc. Nu sunt pentru mine! Sunt pentru un coleg. Are 3 cs-uri in calculator : CS 1.6, CS 1.6 Lant Final si CS Adrenaline. A incercat Badboy, Silent Aim, Wall Hack, Speed, toate codurile, a urmat toti pasii de activare, dar nu a mers nici unul. Si daca nu merg codurile pe aceste cs-uri pe care le are el, atunci pe ce cs-uri merg coduri? happy

4 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Pe cs Bestial ziceam si daca nu merg codurile pe alte servere de cs care le are prietenul tau poate serverul are securitate, pe serverele mai mari daca intra cu coduri nu o sa ai mearga ca e securizat sau pe altele o sa i-a ban.

| A0kAnGeL a răspuns:

Daca joci cu coduri te vei lasa singur de ele din cauza banurilor si destroyurilorlaughing. Codurile nu merg pe orice cs, din cate situ eu merg doar pe Counter-Strike 1.6 Bestial.

| RzoneRo a răspuns:

Ce copii... In fine, incearca pe OpenGL si cs nemodificat.

| bmwpassion explică (pentru RzoneRo):

Ti-am zis, nu e pentru mine, eu nu am jucat niciodata cu coduriwinking