| Robițã_Roby_1998 a întrebat:

TPU am o problema cu calculatorul. cand ma joc sau ma uit la video cand vorbesc pe chat mise inchide calculatorul. de multe ori imi spune cineva ce are cred ca expira windowsu sau am prea putin spatiu in disc in Data(d: am 99%. dau funda.

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Posibil ca pc-ul tau sa contine fisiere daunatoare, recomand sa descarci malwarebytes si sa-ti scanezi calculatorul. si ar trebui sa dezactivezi din programele care pornesc odata cu windows-ul, start>run>msconfig>startup si debifeaza ce crezi tu ca nu e important, de exemplu eu am lasat bifat numai antivirusul.

| Robițã_Roby_1998 explică (pentru Zangetsu):

Multumesc o sa il descarc maine ca e 23:16. sti un mod in care sa numai descarc poze pe computer si sa le aleg sale pun direct?

1 răspuns: