| CaRaMeLooO a întrebat:

Va rog frumos imi puteti spune dc mi se stinge pc singurstraight face am schimbat sursa, alta problema nu-mi dau seama cand incerc sa reinstalez windowsul se stinge straight face virus nu are cum sa fie va rog ajutati-malaughing

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Pai daca ti se stinge singur are ceva Windows-ul ci nu sursa daca zici ca ai schimbat-o. Daca zici ca ti se stinge si cand reinstalezi windows-ul este o problema cu hdd-ul sau dvd-rw.Incearca sa intri in Bios si sa umbli la setari adica sa le day pe default.Atentie! sa nu umblii la voltaje. Daca maresti voltaju poti sa iti prajesti pc-u. Daca nu merge du-te la un specialist in pc-uri!

1 răspuns:
| Maryuss6 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie...problema cred ca e de la unitate sa te uiti si tu prin ea de praf...mie nu mi sa mai stins dupa aia.