| BigLike a întrebat:

A mai apelat cineva la NARIC UK? Am terminat acasa in Romania scoala profesionala in constructii 3ani dupa aceea am venit in UK si recent am decis sa imi incep cariera in constructii insa certificatele de aici sunt diferite ar putea sa imi dea cineva un sfat cum sa fac sa ma pot folosi de diplom de acasa, ca sa nu fiu nevoit sa incep totul din nou aici? Cineva mi-a spus de aceasta institutie NARIC care se ocupa cu certificate din alte tari insa as dori sa stiu daca a mai apelat cineva din grup care se afla in Anglia la serviciile acestei institutii. Orice informatie este bine venita va multumesc mult

1 răspuns:
| CicianIoanaDiana a răspuns:

Eu nu am apelat, dar... eu aș munci într-o țară în care știu că sunt diplomele la fel. Fiecare cu părerea lui!