| AntoniaBwl a întrebat:

Am avut niste prieteni pe Facebook care vorbeau inainte cu mine si de un timp nu mi au mai scris.Is luni bune de atunci si acum ma trezesc ca m au sters de la prieteni.De ce au facut asta cand tot ei la inceput mi au si dat cerere?

7 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Pentru că nu au fost PRIETENI! Pur și simplu, de plictiseala erai una de sutele de prietene!
Iar, dacă erau băieți, probabil că au găsit o fată reală, nu virtuală și ca să evite scene de gelozie, pur și simplu te-au blocat și șters! Capul sus!

| MaryMaria333 a răspuns (pentru romeo78):

Asta voiam sa ii zic si eu! Nu stiu la ce isi mai bate capul.

| Anonima163333 a răspuns:

Asa mi s-a întâmplat și mie.
Mi-au scris multe persoane pe Instagram (ele mi-au dat follow prima data), am vorbit cateva zile, destul de mult, dar apoi nu au mai dat semne de viata.
Probabil vorbesc cu alta persoana, sau pur și simplu s-au plictisit sa vorbească cu tine.
Daca vrei sa vorbesti cu ei, scrie-le ceva!

| MaryMaria333 a răspuns:

Mai multi or patit asta. Nu te increde in ei ca nu is seriosi( mna mai exista si exceptii)! Si daca tiar fi dor de ei.....eu zic sa nu le mai scrii tu nimic! Gaseste pe altii care chiar sa te caute ca aia sunt PRIETENI in adevaratul sens al cuvantului nu care sa se joace cu tine ca nu esti tu mingea de ping pong a lui nimeni!

| Justme79 a răspuns:

Din prostie happy scuze că spun asta dar și eu mai fac așa deci să nu te surprindă de ce te au șters ...sau mai există posibilitatea că numai folosesc ca de obicei Facebook seu poate din greșeală te au șters și mie mi sa mai întâmplat să fiu ștearsă de către alte persoane samd cred că, câte odată din lipsa de ocupație ne ștergem reciproclaughing)

| DanaDaniellllla a răspuns:

Că ești plicticos și dificil.

| Costellino a răspuns:

Atât timp cât Dumnezeu este cu tine, nu îți face griji. Cine te iubește cu adevărat nu va renunța la tine niciodată, ceea ce înseamnă că trebuie sa te bucure faptul ca te-au șters deoarece ai scăpat de câțiva prieteni falși.