| Gloriana a întrebat:

Am depus cerere pentru bilete de tratament, am primit numar de ordine. Am pus pe cerere o data care se apropie si eu nu am nici un raspuns. Cand anunta daca am primit biletele sau nu? Nu te anunta si ei mai din timp sau te contacteaza in ultima zi si iti spun ca maine pleci?

1 răspuns:
| Yuoia a răspuns:

De ce nu suni sa vezi daca e aprobata cererea? Asta in varianta ca nu te poti deplasa pana la usa lor sa vezi listele. Stiu ca se achita cu ceva timp inainte, deci nu se aproba in ultima zi.