| HU4L a întrebat:

Am fost la o scoala cu niste prieteni si un prieten de al meu i-a dat o palma unui baiat mie personal mi se poate intampla ceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce sa ti se intample tie ceva? In primul rand tu ai fost sa te plimbi si nu ai avut vreo legatura cu incidentul in afara faptului ca ai fost acolo si ai vazut. Cel care i-a dat palma baiatului respectiv, in caz ca cel care a primit-o se plange la vreun profesor ceva, i se intampla ceva, poate o sanctionare o avertizare maxim, dar tie n-are ce... si incearca sa pastrezi distanta de cel care a facut-o ca sa nu te bage in belele

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot ce ti se poate intampla este sa fii ascultat ca martor, daca cel lovit face plangere prealabila si te indica drept martor.

| darrio2007 a răspuns:

Poti fi chemat ca martor.In caz ca cel lovit depune plangere la politie.

Răspuns utilizator avertizat
| NeverSayNowXD a răspuns:

Daca iti e prieten bun, nu.Depinde acum daca esti fata/baiat. Daca ai fi fata nu prea cred...
Frumos nume! Hollywood Undead, nu?big grinSi eu ascult

| CostinxD a răspuns:

Daca da in colegii tai fara motiv, ar fi bine sa pastrezi dinstanta de el

Si cel mai bine cand vezi ca are tupeu in el, fi tu primul care'i rupe faşu, asa o sa se invete si o sa te hartuiasca mereuwinking.

| HU4L explică:

Eu nu am treaba cu el din contra am 3 ani de box si nu are treaba cu mine dar sa nu patesc ceva. Politia sau mama baiatului in fine Multumesc pentru Raspunsuri

| WeeDucation a răspuns:

Daca nu recunosti nimic si nu vorbesti nimic,nu ti se intampla nimic. In schimb, daca vorbesti ceva, si acel baiat care a luat bataie cheama politia, si le spui politistilor ca ai fost de fata, o sa te cheme la sectie sa dai o declaratie. Nu cred ca ti se va intampla nimic mai rau de atat. Doar sa nu fi dat si tu in el.

| BAWRecords a răspuns:

Nu ai ce patii atata timp cat sti sa-l faci sa te respecte! happy

| Alexe_Alecsa_1994 a răspuns:

Atata timp cat tu nu te-ai bagat intre ei nu ti se poate intampla absolut nimic!