| Gabriell_Luyss_1999 a întrebat:

daca eu am bani in contul de paypal si m-a prins un control de 30 si 1d sau 101 sau 102 imi ia statul din contul paypal bani sau blocheaza contul meu in care eu am depus bani acolo? Sau mai este inca o intrebare si as vrea le am la amandoua intrebarile acestea eu daca am facut rate adica sa platesc in fiecare luna lucrul ala pe care eu l-am luat poate statul sa imi ia din contul de paypal bani pe care ii am acolo sau banca? Nu stiun as vrea sa stiu daca se poate.

Răspuns Câştigător
| danbnz a răspuns:

Nu are statul treaba cu contul tau decat in cazul infractiunilor financiare.

| Gabriell_Luyss_1999 explică (pentru danbnz):

Mersi deci nu umbla nimeni mai pe inteles

| danbnz a răspuns (pentru Gabriell_Luyss_1999):

Exact... doar sa nu faci vreo nasoala si sa intri in vizorul anaf