| Moldoveanu15 a întrebat:

Am un copil de clasa a 12-a si a depus cerere la scoala pentru a continua primirea alocatiei. Au trecut 7 luni si nu a primit niciun ban desi unii colegi ai lui au mai primit din bani. Noi suntem pe Ilfov, iar scoala este pe Bucuresti (un ajutor cu ceva). Stiti cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Asa am patit si eu. Eu invatam in Bucuresti dar aveam domiciliul in alt judet. Am facut cerere si ce trebuie la liceu dar nu s-a rezolvat nimic, apoi am fost la mine in judet (nu mai stiu cum se numea institutia) si s-a rezolvat imediat, am primit si din urma.
Nu stiu daca asta e si cazul dvs dar mai interesati-va la scoala

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi tu ca parinte, la scoală, si rezolva problema.