| Biancabonef00 a întrebat:

Am un prieten si vrea sa il faca pe unu de 200€ cu motivul ca "ii trebuie pt bilet de avion sa se duca la el"..cand primeste banii vrea sa rupa orice legatura cu el...mentionez ca acel barbat e doctor in elvetia. poate patii ceva prietenul meu?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Normal ca pateste. Inselaciune. Iar tu intri complice.Dovada intrebarea ta de aici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Inselaciune... serios acum, chiar vrea un dosar penal petru 200euro?

| K0sti a răspuns:

Jigodii...

| johnnny123 a răspuns:

Ai pus de trei ori intrebarea asta si de trei ori ai primit acelasi raspuns: da, prietenul tau hot poate pati ceva atunci cand inseala oameni.

Poti sa o mai pui de inca o suta de ori, raspunsul va fi mereu acelasi.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Ai un prieten infractor.
Spune-mi cu cine esti prieten ca sa-ti spun cine esti.