| florinelalex92 a întrebat:

Azi am fost la scoala ca sa imi iau diplomele si am pacat masina pe strada scolii acolo locuiesc niste babe care au sunat la politie si au zis ca am incurcat circulatia am vorbit cu ea mi-am cerut scuze dar nu a inteles asa ca am plecat inainte sa apara politia poate sa imi faca ceva?

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Aha...ai parcat la ea in poarta si te-a reclamat pentru ca ai incurcat circulatia? Poate baba sa pateasca ceva ca a sunat la aia degeaba pentru ca nu are cum sa dovedeasca ca tu chiar ai facut ceva.Plus ca ai parcat regulamentar (asa ai zis sper ca asa e) si ea te-a reclamat pentru incurcarea circulatiei...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu patesti nimica, daca niciun agent nu te a vazut ca ai parcat neregulamentar baba nu are nicio putere sa constate. oricum daca intr-adevar ai incurcat circulatia meritai o amenda frumoasa

| florinelalex92 explică (pentru suntserios):

Pai nu cred ca meritam ca am parcat regulamentar doar ca baba a iesit si mi-a zis ca am parcat la ia in poarta

| suntserios a răspuns (pentru florinelalex92):

Pai ce vrei sa faca toata ziua, se plictiseste, trebuie sa urmareasca si sa dirijeze traficul.