| danyella12 a întrebat:

Buna acum cateva zile am us telefonul la reparat pentru ca avea banda stricata si dupa aceea m-am pomenit ca ba merge ba nu merge banda, ...si mi-a sps cel de la service ca banda nu era pusa bine nu stiu ...si acum mi-a cazut si iarasi imi afce asa.cum sa il desfac sa pun banda bine?"?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Asa. Si de ce ai postat la categoria asta?

| Natashha a răspuns:

Nu-l desface ca poti sa ii atingi banda.are pe banda aia[de obicei microfonul, camera si inca ceva] si daca l-ai atins risti sa nu iti mai mearga niciodata.mai du-l la reparat si ai grija, presupun ca e iphone sau are ecran cu touch.

| Deeiuuuuu a răspuns:

Uite nu sunt experta in telefoane dar cred ca iti trebuie unul now