| GabrielaBtw a întrebat:

Buna, am implinit 18 ani si inca sunt la scoala. Am nevoie de ceva de la scoala ca sa merg la casa de asigurari. Mi s-a spus ca e ceva ce demonstreaza ca sunt inca eleva, dar chiar am uitat complet cum se cheama laughing am cautat si pe net si nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Probabil te referi la adeverință. Mergi la secretariatul școlii și cere o adeverință cum că ești elevă în acea instituție și totul ar trebui să fie ok.

1 răspuns: