| Fetytza99 a întrebat:

Am picat sala auto si trebuia sa ma duc dupa 15 lucrătoare. Dar nu am putut si ma pot duce abia in a 18a zi, are ceva? Sau ma poate trece absent ca nu am fost in a 16a zi? Iar sâmbetele si duminicile se iau in calcul?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci si îi intrebi pe ei, ti am m, ai raspuns la o alta intrebare pe care ai pus o, deci sîmbăta si duminica nu le i ei in calcul, sunt zile libere nu lucreaza instructorii auto, incepi sa calculezi de luni, pana vineri se lucreaza, ce varsta ai tu? Tu esti in poză? Cum te cheamă?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te trece nimeni absent dar va trebui sa faci o noua programare. Sigur ca poti merge si fara programare dar risti sa astepti sau chiar sa pierzi ziua respectiva, daca nu va exista vreun loc liber in seriile din ziua respectiva. Si, cum ti-am spus si la cealalta intrebare, termenul este in zile calendaristice.

| Fetytza99 explică (pentru Ioandelasal):

Iti mulțumesc mult ♥️♥️