| sweetgirl_3609 a întrebat:

Azi mi-am uitat abonamentul ratb acasa si am fost nevoita sa platesc o suprataxa de 50 de lei, insa controlorul mi-a zis ca daca am totusi abonament pot sa-mi restitui banii prezentand biletul ala de suprataxa pe nu mai stiu ce strada.Credeti ca a fost o minciuna, pentru ca nimeni nu a mai auzit de asa ceva...Multumesc mult pentru orice raspuns!

1 răspuns:
| Kyılε a răspuns:

De ce te-ar proteja un necunoscut? Eu cred ca nu a mintit in legatura cu restituirea banilor.