| Razvan_Daniel_Popsa_1980 a întrebat:

Buna dimineața ști cum ași putea primi o donație bănească sunt întrun impas financiar nu pot achita creditele bancare chiria și nici medicamente (am transplant total de ficat). Ajutați mă de puteți. Mulțumesc

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimeni nu i ti poate da nimic, nu te a pus nimeni sa ti faci datorii la banci, chestia asta cu transplant de ficat e o teorie pe care multi o adoptă ca sa i sensibilizeze pe cei cu bani ca sa dea, numai dă nimeni nimic vremurile sunt deosebit de grele si bani nu sunt, cei ce au bani tin de ei pentru familiile lor nu pentru straini, lumea nu se simte obligata sa te ajute, sunt multi oameni bolnavi cu handicap, nu trebuia sa ti faci credit bancar.