| Claraaaaa16 a întrebat:

Pe 8 august merg in Anglia, inca nu mi s-a anulat biletul, oricum pe zi ce trece se schimbă legile si imi e sa nu ma bage in carantină atat pe mine cat si pe cei cu care locuiesc. Întrebarea mea este, a mers cineva recent sau a venit si au fost bagați in carantină?

Răspuns Câştigător
| Michaeel a răspuns:

Salut!
Cunosc pe cineva care a mers in Anglia si nu a fot bagat in carantina si nici cei cu care locuia.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Soferii de camion si autobuz nu fac carantina daca intra in gb, sant muncitori esentiali in rest consulta lista din gov.uk pentru cei care o fac si cine e exclus din asta