| deka1994 a întrebat:

sunt din Timisoara si pe Miercuri 16/octombrie 2013 am luat orasu (categoria B), mi s-a spus ca imi vine in maxim 10 zile acasa permisul, unii au zis cam o saptamana, intrebarea mea este, pot merge sa-l ridic personal de la vreun sediu mai repede? Sunt cam presat de timp si trebuie sa plec in Italia. Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mare placere felicitari si ai grija de el sa conduci cu mare grija, bafta si in Italia, pa pa

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti sa mergi si sa te interesezi, s-ar putea sa ai noroc si sa-l primesti, n-ai nimic ce pierde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca vine in 5 zile lucratoare, adica maine sau poimaine ar trebui sa vina, dar fa maine o intrebare la posta

| deka1994 explică (pentru anonim_4396):

Am fost la posta si il aveau acolo, mersi mult happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru deka1994):

Cu mare placere felicitari si ai grija de el sa conduci cu mare grija, bafta si in Italia, pa pa

| justyoung9 a răspuns:

Poti sa mergi la oficiul postal de care apartii sau la oficiul postal de sortare a plicurilor si coletelor, daca nu a venit inca