| Constantinescu_Cristina-Stefania_1993 a întrebat:

Buna,
Sunt gravidă în 35 de saptamani. Pe data de 26 iunie am intrat in concediu prenatal, luând concediu pentru 5 zile din acea lună. Luna aceasta cand a trebuit sa primesc plata salariului pe data de 21, primesc vestea ca eu nu ma încadreze sa mai beneficiez si de plata salariului, ci decat de avansul din data de 7 plus medical de 5 zile. Este normal acest lucru, avand in vedere ca am lucrat până pe data de 26?
Va multumesc

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti precis, depinde cat ai salariul, cat ai primit avansul si cat ai primit pentru concediul medical.
Daca spui aceste detalii iti voi putea da un raspuns concret.