| cipy_2200 a întrebat:

Buna sunt in ITALIA si as vrea sa vin in Romania dupa ce nasc, as vrea sa stiu de la cate luni pot pleca cu copilul cu avionul si ce acte mi-ar trebui ca sa plec de aici si din Romania casa ma pot intoarce fara probleme.

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pacat ca nu ai spus de ce vrei sa te intorci! Aici e de jale ce e prin spitale cu igiena si comportamentul fata de pacienti! Daca nu absolut necesar, si acolo ti-e bine, ramai acolo pana mai creste copilul! Uita-te pe internet pe ziarele romanesti, ca sa te convingi! Altfel, o sa dai la spagi pe aici de o sa iti blestemi zilele ca nu ai ramas acolo, "dove e tanto bene!".

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te ajuta asta...
http://book.wizzair.com/useful_information/booking_children/