| consta888 a întrebat:

Ma intrebam daca fac un cont de superbet si folosesc un buletin fals sa il verific ca sunt major mi se poate intampla ceva? Ma refer la probleme cu politia. Nu judecati va rog, dau funda laughing)

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Ba te judec, de ce ai face asa ceva?
Faci o declaratie falsa cand vine vorba de asta.
Cum oriunde te duci si vezi ca e ilegal sa joci la jocuri de noroc, de ce ar fi diferit online?
Mai bine stai cuminte si ai rabdare sa fii pe banii tai, cand esti major.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este o ilegalitate ce vrei sa faci. Si da, vei avea probleme cu Politia.