| Densia03 a întrebat:

Buna ziua. Am depus si eu actele pentru a ma racorda la energie electrică. Toate bune a mers. Le Am depus, am plătit firma securizată ANRE pentru ami incepe lucrarea. Saptamana trecuta au venit si au facut lucrarea lor. Acum sa astept ca cei de la enel sa trimita echipa pentru montarea contorului. Aceasta firmă mi-a spus că acum numai depinde de ei, ca ei si au terminat treaba lor.Am sunat la enel si i Am întrebat când vine cu contorul a spus că ei nu au un raspuns ca cei de la distributie muntenia ii sun continuu dar nu raspunde nimeni. Aveti idee va rog cam după cat timp vor veni sa monteze contorul? Cat sa mai astept?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Dupa Pastele Cailor.
Nu se stie in care an... tongue

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scrie-le! Altfel nu ai nici o dovada ca i-ai contactat pentru asta. office@distributie-energie.ro In email precizezi adresa completa si daca ai numar de client.

| mihai69 a răspuns:

Dacă îți puneai panouri fotovoltaice aveai de mult curent...

Răspuns utilizator avertizat
| carevaescu a răspuns:

Poti face si plangere la ANRE

| EnelRomania a răspuns:

Bună ziua, @Densia03. Ne pare rău pentru această situație. Îți recomandăm să iei legătura cu operatorul tău de distribuție de energie electrică, E-Distribuție Muntenia/Banat/Dobrogea. Găsești datele de contact în câmpul „Info Racordare" din pagina: https://www.e-distributie.com/ro/contact.html. Numai bine!