| Andrei200506 a întrebat:

Bună ziua, am și eu o întrebare, am fost oprit de poliție la un control în Olanda si mi s-au reținut telefonul pe baza de suspect. Și nu știu cat timp va dura toată treaba aceasta pana mi-l va da înapoi, nu mi-au cerut adresă actual nimic.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta nici noi nu stim, ca nu avem relatii la Politia din Olanda.
Vei primi telefonul cand se va elucida cazul, sau te vei trezi acasa cu instiintare din Olanda, ca trebuie sa te prezinti la vreun proces sau la Politie, pentru anumite declaratii.