| Surtulecs a întrebat:

As dori sa primesc raspuns la urmatoarea intrebare: Cat costa viza ce atesta ca o persoana e luata in spatiu de catre o alta care e stapan pe domiciliu. Este vorba de o persoana dintr un judet ce s-a inscris la scoala auto ce apartine altui judet iar pentru a finaliza examenul scris ii trebuie acea viza. Vreau seriozitate! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu se percep taxe pentru obtinerea unei vize de flotant ---serviciul respectiv este gratuit!
Vezi, in link, cum se procedeaza : https://www.avocatnet.ro/......letin.html

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Se plateste timbrul, restul este gratuit.