| anonim_4396 a întrebat:

Cand se va vota legea pentru vaccinare si certificat obligatoriu la munca in forma finala la camera deputatilor!? As vrea sa stiu!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai numarul domnului doctor Arafat? Suna l si de la domnia sa vei afla cu siguranta raspunsul.

| Lukasssz a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Arafat are doar diploma de doctor, dar el nu a tratat niciodata un bolnav!

| Wr3nch a răspuns:

Eh, nu va fi formulat '' te vaccinezi sau nu lucrezi.'' Vor zice ca daca nu te vaccinezi stai in concediu fara plata.

| Lucian4 a răspuns:

Legea pentru vaccinare a populatiei? r: niciodata intr-o tara democratica din europa!
Legea privind vaccinare obligatorie a unor categorii de angajati care lucreaza in prima linie (cadrele medicale). r: da