| SideBySide11111 a întrebat:

Ati putea sa-mi spuneti si mie cand se va vota aplicarea certificatului verde in camera deputatilor? Am auzit ca saptamana viitoare dar nu sunt foarte sigur.

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai sa treaca de comisii. Probabil ca săptămâna viitoare va ajunge la vot

| sierra1 a răspuns:

~cand se va vota aplicarea certificatului verde...saptamana viitoare dar nu sunt foarte sigur~

nici ei, deputații, nu sunt siguri dacă l-or vota sau nu

| Wr3nch a răspuns:

Stai chill ca nu trece, Parlamentarii is prea obsedati de ciolan sa voteze ceva util.

Răspuns utilizator avertizat