| adelynaa a întrebat:

Care stie daca trebuie sa platesc ceva daca vreau sa imi schimb instructorul de la scoala de soferi?
ca nu-mi rasp. la telefon de 2 saptamana. eu banii i-am dat lui x(. nu stiu ce sa fac. nici cum nu dau de el... unii imi spun sa mi-l schimb, dar acum eu zic ca nu are rost ca imed. termin de fapt trebuia sa am carnetu' deja numai ca mna instrtoru era si este vad prea ocupat incat nici la tel. nu rasp...
care stie dc trebuie sa platesc sa-mi spuneti va rog happy

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui daca ai primit chitanta pentru suma platita. Normal n-ar trebui sa mai platesti nimic, daca instructorul a depus banii la scoala de soferi. Intereseaza-te la scoala si spune-le ca nu mai dai de instructor si nu ai terminat orele. Succes si numai bine!