| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de dialogul dintre Cioloș și Cristache?
https://www.dcnews.ro/......19428.html

3 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns:

Ce am citit in link a fost Dialog? laughing

Tu ce parere ai despre faptul ca initiezi niste discutii politice, intr-un mediu in care incultura intr-ale stiintelor politice e maxima? big grin
Cum politica nu e pe Wiki, sa "raspunda' orice copiator Xerox de care e plin siteul, duci o lupta doar cu tine. happy

| anonim_4396 explică (pentru Darkmagic):

Mi s-a părut că dl. Cioloș a spua lucrurilor pe nume, a fost foarte concret, dacă te uiți la emisiunea toată, aproape că știa de ce a facaut SRI organ de cercetare penala în total dezacord cu decizia CCR, aproape că știa ce conțin OUG-urile împotriva cărora protestează, aproapelaughing).

| anonim_4396 explică (pentru Darkmagic):

Și e cam aceeași luptă pe care o duci tu la religie și la știință, e tot un dialog al surzilor, dar mie măcar nu-mi mai răspunde nimeni. laughing