| troleibuz a întrebat:

Ce parere aveti de lista candidatilor psd de consilieri generali pentru Bucuresti?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Au scos piesele de muzeu

| gabicoo a răspuns:

Gluma liberalilor cu Nicușor Dan e mai bună decât aia a lui Firea cu Petre Roman!
Părerea mea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabicoo):

Nu don corleone e capul de afis?

| gabicoo a răspuns (pentru anonim_4396):

Da și Don Corleone e pe acolo!
Dar faza cu Nicușor Dan e mai penibilă! Liberalii practic nu vor să câștige Bucureștiul! Fac blat ca acum 4 ani. PSD + PNL același ****!

| suntserios a răspuns (pentru gabicoo):

Ce are Nicușor? E prea educat pentru politica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

S-au terminat fraierii si l-au gasit pe el?
Corleone, procurorul, nea puiu, pancone, nea petrica roman, lipsesc nasty si gabi oprea, mergea si un mircea lucescu dar oricum n-ai cum sa compari fraieri cu smecheri

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Cand nea mitica facea blaturi cu scornicestiu nicusor dan nici nu era nascut

Răspuns utilizator avertizat
| AC4S4 a răspuns:

Mie mi se pare cel putin plictisitor. Doamna Firea era ceva de genul "ce alegeti dintre un poliglot (cu referire la Petre Roman) si o analfabeta (cu referire la ministrul PNL, Monica Anisie)?". Adica, doamna Firea incearca sa discrediteze contracandidatul la Primarie prin aluzii la un ministru din Guvern. Inteligenta pe paine.

Punem niste nume cunoscute care n-au treaba cu domeniul. Au fost in toate functiile dar nu se pricep la nimic. De 30 de ani tot asa e. Cel putin Nicusor Dan si ceilalti candidati PNL-USRPLUS au un trecut administrativ in spate. Mai schimbam si placa. In primarii si in consiliile primariilor trebuie sa fie oameni cu proiecte, oameni cu viziune, nu oameni care stiu sa dea din gura. Ca tot asa s-a votat, cine a avut gura mai mare ala a castigat.

| JicaContra a răspuns:

Le doresc la toti: La Multi Ani! de inchisoare big grin
hotii dracu' angry