| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de moartea lui Henry Kissinger?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mai mult m-ar incanta moartea lui Ion Iliescu...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar trebui sa avem o parere despre moartea unui om de 99 ani?

| johnnny123 a răspuns:

Ce părere putem avea despre moartea unui om de 100 de ani?

Probabil vrei să întrebi ce părere avem despre Henry Kissinger. în cazul ăsta, o părere foarte proastă.

| anonim_4396 explică (pentru johnnny123):

Pe bune? De ce?

| johnnny123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi tu ce știi despre Henry Kissinger? Din moment ce ai pus întrebarea asta, înțeleg că te interesează subiectul... Doar nu pui întrebări doar ca să te afli în treabă, nu?

| anonim_4396 explică (pentru johnnny123):

Da știu ca ce a făcut dar totuși a fost o persoana importanta!

| johnnny123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer, mă îndoiesc că știi ce a făcut. Pentru că dacă ai fi știut cât sânge a avut Kissinger pe mâini, nu ai mai fi întrebat "ce părere avem despre el".