| alexandradlr a întrebat:

Ce părere aveți despre următoarea situație:
"Ungaria va primi 7 miliarde de euro de la Bruxelles dacă o lasă pe Kovesi să-l aresteze pe Viktor Orban"

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Unde ai vazut sau auzit aceasta stire?
Mi se pare ca este o stire falsa, nu pot s-o cred.

| alexandradlr explică (pentru Ioandelasal):

Era o știre pe net. Nu stiu daca sa o cred sau nu dar voiam sa vad si alte pareri.

| Ioandelasal a răspuns (pentru alexandradlr):

Te rog pune link-ul, as vrea s-o citesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Cioloș le duce grija maghiarilor cinstiți și trăiește cu frica risipirii banilor pe oamenii lui Orbán. Titlul e așa, mai mult pe satiră, ca tot articolul de altfel. Nu e vorba de o condiție impusă de Bruxelles.

Aici e articolul:
https://www.google.com/......n-20177103

| Ioandelasal a răspuns (pentru alexandradlr):

Asta nu este o stire, este doar o parere si cerinta a lui Ciolos si nu cred ca se va materializa.

| Zuzu1991 a răspuns:

Daca nu e acuzat de crime impotriva umanitatii presedintele ORICAREI tari din lume are imunitate diplomatica absoluta... PUNCT

iar tu ai venit cu o stire matreata, incepe cu, cuvantul "COMENTARIU" adica, echivalentul a doi betivi de la bodega de la coltul strazii care COMENTEAZA politica

si eu comentam cand a venit Trumpy la putere ca in nici o ora de cand a fost pus in functie o sa dea in noi cu mingea de football... la cat de NEBUN e (numele servietei care poate lansa rachetele nucleare americane si care e INTOTDEAUNA aproape de presedintele american), insa uite ca nu s-a intamplat