| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce partid veți vota la alegerile parlamentare de anul ăsta? Care dintre partide îl considerați a fie "răul cel mai mic"?
Sunt sătul de PSD-iști și PNL-iști ăștia care nu fac altceva decât să-și bată joc de țara asta.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cu nici un partid, poate cu un candidat independent, daca voi socoti ca merita.

| darrio2007 a răspuns:

Indiferent de orientarea politica, cand ajung in acele posturi, uita de cei de care i-au ales. Asa ca, imi e totuna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Psd.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu o sa votez niciodata, mna acum nu pot =]] dar chiar si asa, daca ar fi dupa mine as da jos guvernul si i-as tortura pe cei care si-au batut joc si au furat.

| KillaNoFilla a răspuns (pentru anonim_4396):

Ace-ia sunt din ani 90, nu ca si acum nu mai sunt cativa.

| anonim_4396 explică (pentru KillaNoFilla):

Aceia care?

| KillaNoFilla a răspuns (pentru anonim_4396):

Care au fost la conducere in ani 90, iliescu si pretenasi lui