Întrebare recomandată | FlorynFlorynu17 a întrebat:

Cum as putea sa invat Codul Rutier foarte usor?
Ajutor?

Răspuns Câştigător
| Ωmega a răspuns:

Codul rutier este la fel pentru toata lumea. Unii oameni il invata mai usor, altii mai greu. Nu exista vreo formula pentru cat de usor sau greu se poate invata. Nu il inveti usor sau greu, il inveti cand iti intra-n cap happy

| FlorynFlorynu17 explică (pentru Ωmega):

Aha,multumesc de explicatie happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se popate invata mai usor. Incearca sa intelegi ce inveti si sa faci corelatii intre prevederi, acolo unde sunt.

| katy a răspuns:

Incearca sa il intelegi.eu l-am citit cu atentie de 2 ori si ma pregatesc sa-l parcurg a 3-a oara.Succes la examene! happy