| ionela_3377 a întrebat:

Cum sa antamplat de pana acum o luna am fost asigurata sunt an grad 2 de handicap si acum nu mai sunt asigurata care este problema

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti neclara, despre ce asigurare vorbesti? Cumva nu te-ai prezentat la verificarea periodica? Spune clar despre ce vorbesti si o sa-ti dau un raspuns. Sanatate si numai bine!

| EmaS a răspuns:

Este imposibil, poate ca nu ai facut dovada medicului de familie.Trebuie sa duci certificatul de incadrare in gradul de handicap si cuponul de pensie.