| sereLOVE a întrebat:

Daca calatoresc cu trenul de la Cluj la Oradea (studenta) trebuie sa scriu declaratia de iesire din localitate sau nu are rost?

Răspuns Câştigător
| Stropdeploaie a răspuns:

Cam da Din pacate!((

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, este obligatoriu sa ai declaratie, altfel poti fi amendata de la 500 lei la 2.500 lei.

| Catrice a răspuns:

Dacă te teleportezi, nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Si prin teleportare iti cere buletinul la destinatie, a nu esti de aici, declaratia la control laughing Am patit

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Mama da' răi s-au făcut ăștia nu mai e omenie, înțelegere, respect în tara asta sad

| Stropdeploaie a răspuns:

Si probabil stii ca ai nevoie si de masca!))

| împreunăfacembine a răspuns:

Ceau,

Da da. Trebuie sa completezi o cerere pe propria răspundere și la fel, trebuie să porți mască în spațiile închise.

Drum bun și hai la Oradea!

La ce ești studenta?